Какие документы нужно иметь при себе единщику — плательщику НДС

18 декабря 2013 - olga
Фізична особа – підприємець, який здійснює діяльність на спрощеній системі оподаткування (3 група), зареєструвався платником ПДВ. Які документи повинні бути в наявності на робочому місці такого платника?
Пунктом 299.14 статті 299 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами і доповненнями (далі – ПКУ), визначено, що оригінал свідоцтва платника податку зберігається у платника податку та пред’являється працівникам контролюючих органів, яким надано відповідні функціональні повноваження на проведення перевірки. Копія свідоцтва платника податку повинна розміщуватися на робочому місці найманого працівника.
Платники єдиного податку третьої та п’ятої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, які встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику (пп.296.1.2 п.296.1 ст.296 ПКУ). Порядок ведення книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 15.12.11 № 1637.
Відтак, на робочому місці фізичної особи – підприємця платника єдиного податку третьої або п’ятої групи, які є платниками ПДВ, повинні зберігатися свідоцтво платника єдиного податку та книга обліку доходів і витрат.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 2052 просмотра