Новая Книга учета доходов и расходов ФЛП на общей системе

18 декабря 2013 - olga
З жовтня  поточного року приватні підприємці на загальній системі оподаткування та самозайняті особи отримали право самостійно обрати формат ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному або паперовому вигляді. Відповідне програмне забезпечення найближчим часом  буде доступне через  електронний сервіс „Електронний кабінет платника податків” в режимі „Ведення книг обліку доходів і витрат та книги обліку доходів в електронному вигляді  та формування відповідної податкової декларації”, який на сьогоднішній день знаходиться на стадії розробки та тестування.
Разом з тим, запрошуємо всіх фізичних осіб – підприємців, що обрали загальну систему оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність за місцем обліку зареєструвати нову Книгу обліку доходів і витрат.
Крім того, звертаємо Вашу увагу на рекомендації Міндоходів щодо продовження ведення до закінчення поточного року Книги за старою формою. Оскільки  декларація за 2013 рік подається за результатами календарного року і заповнюється на підставі даних Книги, яка велась за формою згідно наказу № 1025.
Довідково: наказ  Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 року № 481. "Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 01.10.2013р. за № 1686/24218 та набрав чинності з 18 жовтня 2013 року.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 1993 просмотра