Подавати звітність з ПДВ необхідно разом з реєстрами виданих та отриманих податкових накладних

18 декабря 2013 - olga
Згідно із вимогами Податкового кодексу України та Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 № 1340) реєстр ведеться в електронному вигляді у форматі, затвердженому контролюючим органом, та за власним бажанням платника у паперовому вигляді.
Платники податку щомісяця в строки, що передбачені для подання податкової звітності (календарний місяць), у тому числі для яких встановлено звітний податковий період – квартал, подають органу доходів і зборів копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді.
Згідно із Порядком заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 25.11.11 №1492) податкова декларація з ПДВ подається платником за звітний період незалежно від того, чи провадив такий платник податкову господарську діяльність у звітному періоді.
У складі декларації подаються передбачені додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) та копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних.
Після подання декларації за звітний період платник податку має право до закінчення граничного терміну подання декларації за такий самий період подати нову декларацію з виправленими показниками.
При поданні платником ПДВ нової звітної податкової декларації з ПДВ, до такої декларації додаються копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, у рядку 012 „Звітної нової” яких вказується позначка „Х”.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 1929 просмотров