У Будинку дитячої та юнацької творчості розпочався “театральний сезон”

18 февраля 2013 - Кирилл
article497.jpg

Той, кому хоч раз довелося поринути у чарівний світ театрального мистецтва, обов’язково мав пережити справжній вир емоцій. Однак театр приносить не лише естетичне задоволення, а й навчає так, як не навчить жодна книга. Саме театр є універсальним засобом розвитку емоційної сфери, образного мислення, естетичної свідомості та творчих здібностей вихованців.


З 1 лютого цього року у Будинку дитячої та юнацької творчості стартувала програма “Театр разом з нами”, мета якої – популяризація театру та виховання дітей засобами театрального мистецтва.


“Театральний сезон” гуртка “Рампа” розпочався з прем’єри вистави музичної казки “Морозко”, яка з неперевершеним успіхом пройшла у дитячому садочку № 6 “Зірочка”. Під чудовий музичний супровід, який до всієї вистави підібрала музичний керівник колективу Ольга Дудко, діти й дорослі глядачі з великою увагою й теплотою спостерігали за грою та виконанням вокальних партій юних акторів. Оплески були щирі, а слова подяки зворушливі. Переглянувши виставу, розумієш, наскільки талановиті наші діти, з якою легкістю вони можуть перевтілюватися в різні образи. Музична казка вийшла насиченою та яскравою і стала справжнім святом для маленьких глядачів, подарувавши їм позитивний заряд на весь день.


Керівник гуртка Юлія Шатрава розповіла, що презентовану виставу вони разом із дітьми готували близько 2-х місяців. За її словами, при виборі сценарію для казкового дійства гурток орієнтувався, передусім, на те, щоби сюжет та персонажі вистави подобалися як маленьким акторам, так і дорослим глядачам. Керівник відзначила, що заняття в театральному гуртку допомагають розвивати вихованцям їхні здібності й таланти, працювати над собою, водночас вдосконалюючи сценічну мову, сценічний рух та акторську майстерність. Представлена вистава відрізнялася різноманіттям казкових героїв – у ній були і Розбійники, і Баба Яга, і Снігуронька з Морозком, а також Зла мачуха зі своїми доньками. Вихованці гуртка ретельно продумували та підбирали реквізит та декорації до спектаклю, додатково брали уроки вокалу та сучасного танцю.


Завдяки плідній, наполегливій праці юним акторам вдалося досягти наміченого та втілити театральний задум на сцені. Це театральне дійство ще раз доводить, що через театралізацію та гру діти мають змогу творчо проявити себе, вчитися дружити та поважати один одного.


Дорогі друзі! Театральний гурток “Рампа” приймає заявки на музичну виставу-казку “Морозко” від дитячих садків та початкових класів загальноосвітніх шкіл міста. Вас чекає яскрава вистава з чарівною музикою і приголомшливою грою юних акторів!

Уляна Кім, вихованка юнкорівського клубу “Блік”

Похожие статьи:

Настоящее маленькое чудо

Опубликовано 19.01.2013 в разделе - Новости
Вечером 13-го января, в канун наступления Нового года по старому стилю, жители посёлка Южного и совхоза побывали на празднике, который устроили талантливые ученицы 11 класса ОШ № 1....

«Рождественские звездочки»

Опубликовано 10.01.2013 в разделе - Новости
7 января, на Рождество Христово, светлый и душевный праздник прошел в ЦКД им. Пушкина....

Несомненно, «Технікум має талант»!

Опубликовано 17.11.2012 в разделе - Новости
На конкурсе «Технікум має талант», который состоялся 8 ноября 2012 года в концертном зале ЦКД им. А.С.Пушкина, каждый смог убедиться, что для нашей молодежи нет ничего невозможного....
В Докучаевске стало хорошей традицией чествовать наших социальных работников в уютных стенах концертного зала музыкальной школы им. Переяславских....
Рейтинг: 0 Голосов: 0 2850 просмотров