Энергосбережение - актуальный вопрос современности

24 октября 2014
Напередодні зими особливо гостро постає питання, яке давно хвилює не лише експертів, але й кожного більш-менш далекоглядного господаря: як в сучасних непростих умовах не залишити власну оселю без тепла і при цьому заощадити на опаленні?

Відповідей – безліч, від найрішучіших до дуже обережних. Більшість фахівців погоджуються з думкою, що сьогодні потенціал енергозбереження України складає 10 мільярдів м3 газу, тобто більше ніж 4 мільярдів доларів. Кожен із нас може зробити свій внесок до спільної скарбнички економії, якщо спробує бути енергоефективним. Набагато простіше і дешевше зберегти тепло та електроенергію, ніж потерпати від протягів, вогкості й холоду у власній квартирі або будинку і платити величезні рахунки через марнотратність.

Протягом тривалого часу вважалося, що дбайливе ставлення до ресурсів - доля невдах. Насправді, це шлях сильної, дорослої, відповідальної людини, яка хоче допомогти собі та своїй країні стати багатшими і розпочати будувати економічну та енергетичну незалежність України своїми власними руками просто зараз.


 
Городской совет
Украина, Докучаевск, ул. Независимости Украины, 22
Городской совет
+38 (06275) 3-11-41 +38 (06275) 3-11-41 dokuchaevsk-rada.gov.ua
На карте Докучаевска
edu.png
Докучаевск, ул. Театральная, 13
edu.png
Докучаевск, ул. Космонавтов, 58
car.png
Докучаевск, ул. Калинина, 6А
hospital.png
Докучаевск, ул. Центральная, 79/1
buildings.png
Докучаевск, ул. Центральная, 44
bank.png
Докучаевск, ул. Центральная, 18/24
hospital.png
Докучаевск, ул. Комсомольская, 36
buildings.png
Докучаевск, ул. Центральная, 44
edu.png
Докучаевск, ул. Центральная, 44
edu.png
Докучаевск, ул. Чайковского, 3