Правильно заполняем платежные документы на уплату налогов (сборов)
Фахівці столичного управління Міндоходів роз’яснюють вимоги Наказу Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 №609 щодо заповнення розрахункових документів, так при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, здійсненні бюджетного відшкодування податку на додану вартість, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:
поле N 1:
друкується службовий код (знак) "*" (ознака платежу);
поле №2:
друкується розділовий знак ";";
друкується код виду сплати (формат ссс - тризначне число);
поле №3:
друкується розділовий знак ";";
друкується один з нижченаведених реквізитів:
а) код клієнта за ЄДРПОУ;
б) реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи;
поле №4:
друкується розділовий знак ";";
друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі.
У разі здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету за висновками територіальних органів Міндоходів, поля N 5 та N 6 заповнюються таким чином:
поле №5:
друкується розділовий знак ";";
друкується дата висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле N 5 не заповнюється;
поле №6:
друкується розділовий знак ";";
друкується номер висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле №6 не заповнюється;
поле №7:
друкується розділовий знак ";";
резервне поле. Заповнюється платниками податків та/або органами Державної казначейської служби України у разі здійснення розрахунків згідно з окремими рішеннями Кабінету Міністрів України тощо. Зазвичай не заповнюється.
Рейтинг: 0
Голосов: 0
2022 просмотра