Средняя общеобразовательная школа №3

Докучаевск, ул. Ленина, 65
Категории: Школы
Телефон: (06275) 3-16-01

Школа № 3

Доля трьох міських шкіл № 3, 4, 5 переплетена надзвичайними подіями, перестановками, реорганізаціями та перебудовами.
Так, наприклад, Докучаєвська (Оленівська) початкова школа № 3 Ольгинського району Донецької області була заснована 20 серпня 1947 року в маленькому приміщенні у с. Южному Оленівського рудоуправління біля середньої школи № 1. Було відкрито сім початкових класів на 350 учнів.

Докучаєвська загальноосвітня школа № 3

Першим завідуючим був призначений Верещака Омел’ян Михайлович. В 1948 — 1949 навчальному році школу перевили до будівлі, яка розташована біля міського ринку, де було всього вісім класів. Директором школи був призначений Ліпчанський Микола Пантелійович.

 

В 1949 — 1950 навчальному році було побудоване нове приміщення по вулиці Леніна. Школу перевели до нового приміщення, реорганізувавши її в Докучаєвську семирічну школу № 5. В ній навчалося 697 учнів. Завучем був призначений Гузиря Іван Ігнатович.
01.09.1954 школу було переведено у нове приміщення, де вона знаходиться і у теперішній час. 19.01.1955 школа була реорганізована у Докучаєвську середню школу № 3. Директором школи був призначений Кобець Віталій Євстахійович.
З 1971 по 1984 роки школу очолював Бойко Федір Парфентійович,
З 1984 по 1996 — Мороко Олександр Карпович.
В 1996 році директором школи була призначена Рухмакова Ольга Іванівна, депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти та спорту.

 

За роки існування школу закінчили більше 2000 випускників, серед них вчені, вчителі, лікарі, воєнні, музиканти тощо. Прославили школу своєю мужністю і честю Герой Росії Мороз Рустам Миколайович, воїн-афганець Валов Віктор Вікторович, на честь якого у лютому 2009 року було відкрито меморіальну дошку.

В школі працюють 40 педагогів, закоханих в свою справу. Серед них відмінники освіти України Рухмакова Ольга Іванівна і Строкач Галина Федорівна. Вчителі — методисти Строкач Галина Федорівна і Лисенко Олена Василівна. Старші вчителі Фунтова Надія Семенівна, Писанець Наталя Григорівна, Осерецька Наталя Анатоліївна, 8 вчителів вищої, 15 вчителів першої, 6 вчителів другої кваліфікаційної категорії і 11 спеціалістів. Основний профіль роботи школи — гуманітарний, поглиблене вивчення англійської мови. Учні школи беруть активну участь в обласних і Всеукраїнських конкурсах. Назвемо найкращих: Терещенко Катерина, Вознесенська Анастасія, Пахно Вікторія.

 

Атлети школи стали переможцями і призерами обласних змагань з важкої атлетики у своїх вагових категоріях: Наріжний Кирило, учень 8 — А класу — І місце, Батрак Володимир, учень 7 — Б класу — ІІІ місце. У всіх міських змаганнях з футболу команда школи займає перші місця. 

  • График работы
  • Кто здесь был?
  • Пока никто не отметился
Сообщить об ошибке Вставить карту на свой сайт
На карте Докучаевска
buildings.png
Докучаевск, ул. Независимости Украины, 22
buildings.png
Докучаевск, ул. Центральная, 44
edu.png
Докучаевск, ул. Калинина, 19
hospital.png
Докучаевск, ул. Центральная, 83
edu.png
Докучаевск, ул. Октябрьская, 18
house.png
Докучаевск, ул. Лихолетова, 10А
bank.png
Докучаевск, ул. Лихолетова, 17/13
house.png
Докучаевск, ул. Центральная, 72А
buildings.png
Докучаевск, ул. Комсомольская, 23А
hospital.png
Докучаевск, ул. Ленина, 86