Средняя общеобразовательная школа №3

Докучаевск, ул. Ленина, 65
Категории: Школы
Телефон: (06275) 3-16-01

Школа № 3

Доля трьох міських шкіл № 3, 4, 5 переплетена надзвичайними подіями, перестановками, реорганізаціями та перебудовами.
Так, наприклад, Докучаєвська (Оленівська) початкова школа № 3 Ольгинського району Донецької області була заснована 20 серпня 1947 року в маленькому приміщенні у с. Южному Оленівського рудоуправління біля середньої школи № 1. Було відкрито сім початкових класів на 350 учнів.

Докучаєвська загальноосвітня школа № 3

Першим завідуючим був призначений Верещака Омел’ян Михайлович. В 1948 — 1949 навчальному році школу перевили до будівлі, яка розташована біля міського ринку, де було всього вісім класів. Директором школи був призначений Ліпчанський Микола Пантелійович.

 

В 1949 — 1950 навчальному році було побудоване нове приміщення по вулиці Леніна. Школу перевели до нового приміщення, реорганізувавши її в Докучаєвську семирічну школу № 5. В ній навчалося 697 учнів. Завучем був призначений Гузиря Іван Ігнатович.
01.09.1954 школу було переведено у нове приміщення, де вона знаходиться і у теперішній час. 19.01.1955 школа була реорганізована у Докучаєвську середню школу № 3. Директором школи був призначений Кобець Віталій Євстахійович.
З 1971 по 1984 роки школу очолював Бойко Федір Парфентійович,
З 1984 по 1996 — Мороко Олександр Карпович.
В 1996 році директором школи була призначена Рухмакова Ольга Іванівна, депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти та спорту.

 

За роки існування школу закінчили більше 2000 випускників, серед них вчені, вчителі, лікарі, воєнні, музиканти тощо. Прославили школу своєю мужністю і честю Герой Росії Мороз Рустам Миколайович, воїн-афганець Валов Віктор Вікторович, на честь якого у лютому 2009 року було відкрито меморіальну дошку.

В школі працюють 40 педагогів, закоханих в свою справу. Серед них відмінники освіти України Рухмакова Ольга Іванівна і Строкач Галина Федорівна. Вчителі — методисти Строкач Галина Федорівна і Лисенко Олена Василівна. Старші вчителі Фунтова Надія Семенівна, Писанець Наталя Григорівна, Осерецька Наталя Анатоліївна, 8 вчителів вищої, 15 вчителів першої, 6 вчителів другої кваліфікаційної категорії і 11 спеціалістів. Основний профіль роботи школи — гуманітарний, поглиблене вивчення англійської мови. Учні школи беруть активну участь в обласних і Всеукраїнських конкурсах. Назвемо найкращих: Терещенко Катерина, Вознесенська Анастасія, Пахно Вікторія.

 

Атлети школи стали переможцями і призерами обласних змагань з важкої атлетики у своїх вагових категоріях: Наріжний Кирило, учень 8 — А класу — І місце, Батрак Володимир, учень 7 — Б класу — ІІІ місце. У всіх міських змаганнях з футболу команда школи займає перші місця. 

  • График работы
  • Кто здесь был?
  • Пока никто не отметился
Сообщить об ошибке Вставить карту на свой сайт
На карте Докучаевска
cafe.png
Докучаевск, ул. Калинина
buildings.png
Докучаевск, ул. Независимости Украины, 19
hospital.png
Докучаевск, ул. Калинина, 15/18
police.png
Докучаевск, ул. Октябрьская, 4А
stadium.png
Докучаевск, ул. Комсомольская
house.png
Докучаевск, ул. Валовая, 7
bank.png
Докучаевск, ул. Лихолетова, 9
camping.png
Докучаевск, ул. Независимости Украины, 21
hospital.png
Докучаевск, ул. Центральная, 83
hospital.png
Докучаевск, ул. Центральная, 91