Докучаевский горный техникум

Докучаевск, ул. Театральная, 13
Категории: Техникумы
Телефон: (06275) 3-25-43, 3-16-61 Сайт: vuzdgt.ucoz.com/

Докучаєвський гірничий технікум Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» – навчальний заклад І рівня акредитації, державної форми власності, створений в 1953 році. Діяльність технікуму здійснюється згідно ліцензії АВ № 529920 від 21.09.2010 р. Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні молодшого спеціаліста зі спеціальностей:

 

«Відкрита розробка корисних копалин»
«Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв»
«Збагачення корисних копалин»
«Економіка підприємства»
«Землевпорядкування»
«Організація перевезень та управління на автотранспорті»
З 2005 року технікум є структурним підрозділом Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Це надає можливість випускникам технікуму продовжити навчання в НГУ за скороченим терміном підготовки на базі Докучаєвського гірничого технікуму та отримати повну вищу освіту.

 

Навчальний процес в технікумі забезпечується власною навчально-матеріальною базою, яка постійно розвивається та оновлюється.

 

Технікум має триповерховий навчальний корпус, загальною площею 6830 м2. В навчальному корпусі розташовані спортивний та актовий зали,спортивний майданчик, бібліотека та їдальня, а на нульовому поверсі – слюсарна майстерня.

 

Біля навчального корпусу в окремому приміщенні знаходиться навчальний гірничий полігон. Створені 31 кабінети, 8 лабораторій, 2 комп’ютерних класи.

 

У технікумі постійно діє музей в якому зібрані історичні матеріали про етапи розвитку ДГТ ДВНЗ «НГУ».

 

Головним завданням технікуму є підготовка висококваліфікованих спеціалістів для вугільної та гірничодобувної промисловості України з наданням молодому поколінню якісних знань та формування повноцінних громадян України.

 

В технікуму постійно діють предметні гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами, проводяться науково-практичні конференції, конкурси, зустрічі з цікавими людьми. Найкращі студенти технікуму отримують стипендії Президента та Верховної Ради України, Донецької обласної ради, ВАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат».

 

В технікумі проводяться різноманітні виховні заходи: «День студента», «День працівника освіти», новорічний карнавал, водноспортивне свято, «День здоров’я», «Нумо, хлопці!», різноманітні виставки, вечорниці, відкриті виховні години.

 

За роки існування технікумом підготовлено більше 10 тисяч фахівців для гірничодобувної промисловості. Багато наших випускників отримали путівку в життя, закінчивши наш технікум. Серед них: герої Соціалістичної праці Радянського Союзу, депутати Верховної Ради СРСР та України, обласних та міських рад, керівники багатьох підприємства та установ.

 

Щорічно технікум запрошує випускників шкіл, професійно-технічних училищ, молодих робітників підприємств та установ району стати студентами нашого навчального закладу.

  • График работы
  • Перерыв: Без перерыва
  • Выходные дни: Суббота, Воскресенье
  • Кто здесь был?
  • Пока никто не отметился
Сообщить об ошибке Вставить карту на свой сайт
На карте Докучаевска
bank.png
Докучаевск, ул. Комсомольская, 42/23
car.png
Докучаевск, ул. Ленина, 81
bank.png
Докучаевск, ул. Лихолетова, 9
buildings.png
Докучаевск, ул. Центральная, 44
edu.png
Докучаевск, ул. Ленина, 28/11
hospital.png
Докучаевск, ул. Лихолетова, 10
bank.png
Докучаевск, ул. Лихолетова, 9
bank.png
Докучаевск, ул. Ленина, 75
buildings.png
Докучаевск, ул. Центральная, 47А
edu.png
Докучаевск, ул. Калинина, 19